Kania po pierwszym sparingu

Kania po pierwszym sparingu - Zdjęcie główne

Kania Gostyń rozegrała dzisiaj pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Na sztucznym boisku w Jarocinie zespół prowadzony przez Rafała Pospiecha pokonał Wartę Śrem 4 : 0.

Warta tylko na początku spotkania wysokim presingiem próbowała wywrzeć większą presję na defensywę gostyńskiego zespołu. Później inicjatywa należała już do czwartoligowca w Gostynia. Do przerwy Kania prowadziła 1 : 0 po golu Mateusza Muchy. Ta część pojedynku mogła zakończyć się dużo wyższym prowadzeniem, ale dobrze spisywał się bramkarz Warty, który obronił kilka strzałów. W drugiej połowie piłkarze gostyńskiej drużyny byli skuteczniejsi. Zdobyli kolejne trzy bramki i zasłużenie wygrali 4 : 0. Więcej o tym pojedynku we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.

Kania Gostyń - Warta Śrem 4 : 0
Bramki dla Kani: Mateusz Mucha, Szymon Olejniczak (2), Sebastian Fechner
Kania Gostyń: Wujczak – Maćkowski, Muszyński, Krzyżostaniak, Fechner, M. Olejniczak, Mucha, Wachowski, Łapawa, Danielczak, Sz. Olejniczak oraz Chudziak, Kordus, N. Olejniczak, zawodnik testowany