Kania po raz drugi pokonała Racot

Kania po raz drugi pokonała Racot - Zdjęcie główne

W rozegranym awansem spotkaniu pierwszej kolejki rundy rewanżowej Kania Gostyń pokonała na własnym boisku PKS Racot 1 : 0. Zwycięskiego gola w drugiej połowie zdobył Mikołaj Olejniczak.

W sobotę Kania rozpoczęła rundę rewanżową przed własną publicznością. Przeciwnikiem był PKS Racot. W pierwszym meczu tych drużyny Kania pokonała zespół Dawida Dominiczaka 3 : 1. W rozegranym dzisiaj spotkaniu gostyńska drużyna ponownie była lepsza i zainkasowała trzy punkty. W 51. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył Mikołaj Olejniczak. Pod nieobecność trenera seniorów Rafała Pospiecha pierwszą drużynę gostyńskiego klubu poprowadził Grzegorz Wosiak, który na co dzień pracuje z zespołem juniorów. - Myślę, że w drugiej połowie jeszcze bardziej kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Goście poza strzałem z rzutu wolnego nam nie zagrozili. My natomiast mieliśmy więcej sytuacji po przerwie. Szkoda że ich nie wykorzystaliśmy - powiedział po spotkaniu Grzegorz Wosiak.

Kania Gostyń - PKS Racot 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 - Mikołaj Olejniczak (51')
Kania: Chudziak - M. Olejniczak (80' Łagódka), Muszyński, Mucha, Fechner, Karolczak, Wachowski, Danielczak (72' Goszczyński), Łapawa (85' Szkudlarek), Aksamit, Sz. Olejniczak