Kania pokonała wicelidera

Kania pokonała wicelidera - Zdjęcie główne

Kania Gostyń pokonała przed własną publicznością dotychczasowego wicelidera ligi międzyokręgowej, GKS Dopiewo 1 : 0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w końcówce spotkania Rafał Karolczak.

Gospodarze decydującą o zdobyciu trzech punktów akcję przeprowadzili w 82. minucie. Piłkę w pole karne wgrał Hubert Łapawa, a w długim rogu bramki GKS-u Dopiewo umieścił ją Rafał Karolczak. - Przy tak wyrównanych zespołach o końcowym wyniku decyduje ławka rezerwowych. Każdy z moich zawodników, który wszedł w drugiej połowie, dał jakość i zagrał dokładnie to czego oczekiwałem - powiedział po spotkaniu trener seniorów Kani Gostyń Rafał Pospiech. W dziewięciu rozegranych spotkaniach zespół z Gostynia zdobył osiemnaście punktów i przed niedzielnymi pojedynkami grupy drugiej ligi międzyokręgowej jest wiceliderem.

Kania Gostyń – GKS Dopiewo 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Rafał Karolczak (82’)
Kania: Wujczak – Maćkowski, Krzyżostaniak, Muszyński, Fechner, Mucha (90’ N. Olejniczak), Wachowski, Danielczak (69’ Karolczak), Aksamit (63’ M. Olejniczak), Łapawa, Krzyżaniak (46’ Sz. Olejniczak)