Kania straciła punkty, ale dalej jest liderem

Kania straciła punkty, ale dalej jest liderem - Zdjęcie główne

Remisem 1 : 1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Kani Gostyń z Orkanem Chorzemin. Mimo straty punktów Kania utrzymała pierwsze miejsce w tabeli Ligi Międzyokręgowej gr. 2.

Goście objęli prowadzenie w 15. minucie. Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego bramkarza gospodarzy pokonał Błażej Danielczak. Orkan wyrównał w 60. minucie. - Mecz powinniśmy rozstrzygnąć w pierwszej połowie, bo mieliśmy ku temu sytuację. Niestety udało nam się pokonać tylko raz bramkarza gospodarzy, mimo że zdecydowanie przeważaliśmy. Po przerwie mecz się wyrównał. Popełniliśmy jeden błąd i niestety zakończył się stratą gola. Chorzemim to na pewno najsilniejszy zespół z jakim do tej pory graliśmy - powiedział po meczu trener Kani Gostyń. W trzech spotkaniach Kania wywalczyła siedem punktów. Takim samym dorobkiem mogą pochwalić się Korona Piaski i Promień Krzywiń. Drużyna Rafała Pospiecha ma jednak najlepszy bilans bramkowy i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Orkan Chorzemin – Kania Gostyń 1 : 1 (0 : 1)
0 : 1 – Błażej Dnielczak (15’)
1 : 1 – (60’)
Kania: Chudziak – Łapawa, Krzyżostaniak, Maćkowski, Fechner, N. Olejniczak (58’ Szkudlarek), Wachowski (84’ Smektała), Danielczak, Aksamit, Krzyżaniak (53’ Karolczak), Sz. Olejniczak