Kania też odpadła

Kania też odpadła  - Zdjęcie główne

Kania Polcopper podzieliła los Dąbroczanki i odpadła z Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. W dzisiejszym meczu przegrała z Polonią Leszno w serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry było 2 : 2.

W pierwszej połowie rywalizujące zespoły zdobyły po jednej bramce. Gospodarze prowadzili po strzale Patryka Kowalskiego, a wynik wyrównał Sebastian Fechner z rzutu karnego. Polonia ponownie wyszła na prowadzenie w 47. minucie. Rzut karny dla miejscowych wykorzystał Bogumił Ceglarek. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Michalskiego zdołała doprowadzić do remisu. Gola zdobył Tobiasz Aksamit. Goście mieli pięć minut przed zakończeniem spotkania "piłkę meczową", ale sytuacji nie wykorzystał Radosław Wachowski. W serii rzutów karnych lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali ją 3 : 0. Adrian Muszyński, Maciej Bujak i Łukasz Hajduk nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy, natomiast piłkarze Polonii byli bezbłędni w tym elemencie gry.