Kania zdała test. Jest w finale pucharu

Kania zdała test. Jest w finale pucharu - Zdjęcie główne

Gostyńska Kania awansowała do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. W dzisiejszym spotkaniu lider leszczyńskiej klasy okręgowej pokonał przed własną publicznością czwartoligową Rawię Rawicz 1 : 0.

Gola na wagę finału zdobył w 42. minucie Marcin Tomczak. Goście najlepszą okazję do wyrównania mieli w 64. minucie. Po faulu Narcyza Gendery sędzia podyktował rzut karny. Krzysztof Banaszak obronił strzał Stanisława Kołeczki. - Była gra. Dyscyplina taktyczna. Fajne akcje. Bardzo duże zaangażowanie. Można powiedzieć, że idziemy w dobrym kierunku - stwierdził po meczu trener Kani Gostyń Jędrzej Kędziora.

Kania Gostyń - Rawia Rawag Rawicz 1 : 0 (1 : 0)

1 : 0 - Marcin Tomczak (42')

Kania: Banaszak - Maćkowski, Fechner (16' Gendera), Krzyżostaniak, Łapawa, Mucha, Pawlaczyk, Chwaliszewski (78' N. Olejniczak), Wachowski (67' M. Olejniczak), Aksamit, Tomczak

Rawia Rawag Rawicz: Zawidzki - Patryk Wawrzyniak, Skrzypczak, Buliński, Piotr Wawrzyniak, Molka (46' Kołeczko), Duda (81' Mielcarek), Rejek (82' Walkowiak), Chorała (67' Łakomy), Musiałowski, Bzdęga