Kania zostaje w grze o puchar

Kania zostaje w grze o puchar - Zdjęcie główne

Kania Gostyń awansowała do półfinału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. W 1/4 PP pokonała na własnym boisku KS Ludwinowo 5 : 0.

Goście rozpoczęli mecz z dużym animuszem, ale już w 15. minucie przegrywali 1 : 0 po golu Damiana Krzyżostaniaka. Przyjezdni byli bliscy wyrównania, ale z trudnej sytuacji Damian Wujczak wyszedł obronną ręką. Do przerwy Kania prowadziła 2 : 0, a w drugiej połowie dołożyła jeszcze trzy bramki.

1 : 0 - Damian Krzyżostaniak (15')

2 : 0 - Mateusz Mucha (36')

3 : 0 - Szymon Wytykowski (51')

4 : 0 - Marcin Tomczak (83')

5 : 0 - Marcin Tomczak (90')

Kania: Wujczak - Maćkowski, Fechner (78' M. Olejniczak), Krzyżostaniak, Łapawa (46' Wytykowski), Gendera, Mucha (57' Pawlaczyk), Chwaliszewski, Wachowski (46' Tomczak), Aksamit, N. Olejniczak

KS Ludwinowo: Kosmala - Dorociak, Klimasz, Woliński, Berger (66' Szpurek), A. Olejniczak, Szumny, Urbański (30' Szlechetka), Nowak, Biernacki, Maciejewski