Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kibice Korony na takie wieści czekali

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    4.11.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4 fot. D. Bela

Po czterech z rzędu porażkach Korona Piaski wreszcie zdobyła komplet punktów. Zespół Piotra Łuczaka wywiózł trzy punkty z Rawicza. 

W czterech ostatnich meczach Korona nie zdobyła punktów i nie potrafiła też zdobyć bramki. Po ostatnich niepowodzeniach zespół z Piasków wrócił na zwycięską drogę w wielkim stylu pokonując Rawię Rawicz 4 : 1. Goście dwubramkową przewagę wypracowali sobie w pierwszej części spotkania, a po zmianie stron udało się jeszcze podwyższyć prowadzenie, w czym gościom pomógł zawodnik Rawii zdobywając bramkę samobójczą. - Byliśmy dzisiaj zespołem, który nadawał ton grze. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Udało nam się wyłączyć najlepszego zawodnika Rawii, stąd gospodarze do przerwy aż tak bardzo nam nie zagrażali - powiedział po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak. 

Sprawili dużą niespodziankę w Wągrowcu. 

Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4 (0 : 2)
0 : 1 - Pawel Wasielewski (32')
0 : 2 - Narcyz Gendera (40')
0 : 3 - Tobiasz Szymczak (72')
1 : 3 - (80')
1 : 4 - samobójcza (90')
Korona: Dziubałka - Frąckowiak, Gendera, Wojtyczka, Wyrzykiewicz, Talaga (77' Wendzonka), Berchert (83' Dziura), T. Szymczak, Norkiewicz, Fabich, Wasielewski (86' Malicki)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!