R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia

Kibice Korony na takie wieści czekali

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 dni temu    4.11.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4 fot. D. Bela

Po czterech z rzędu porażkach Korona Piaski wreszcie zdobyła komplet punktów. Zespół Piotra Łuczaka wywiózł trzy punkty z Rawicza.

W czterech ostatnich meczach Korona nie zdobyła punktów i nie potrafiła też zdobyć bramki. Po ostatnich niepowodzeniach zespół z Piasków wrócił na zwycięską drogę w wielkim stylu pokonując Rawię Rawicz 4 : 1. Goście dwubramkową przewagę wypracowali sobie w pierwszej części spotkania, a po zmianie stron udało się jeszcze podwyższyć prowadzenie, w czym gościom pomógł zawodnik Rawii zdobywając bramkę samobójczą. - Byliśmy dzisiaj zespołem, który nadawał ton grze. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Udało nam się wyłączyć najlepszego zawodnika Rawii, stąd gospodarze do przerwy aż tak bardzo nam nie zagrażali - powiedział po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak.