Kibice Korony na takie wieści czekali

Kibice Korony na takie wieści czekali - Zdjęcie główne

Po czterech z rzędu porażkach Korona Piaski wreszcie zdobyła komplet punktów. Zespół Piotra Łuczaka wywiózł trzy punkty z Rawicza.

W czterech ostatnich meczach Korona nie zdobyła punktów i nie potrafiła też zdobyć bramki. Po ostatnich niepowodzeniach zespół z Piasków wrócił na zwycięską drogę w wielkim stylu pokonując Rawię Rawicz 4 : 1. Goście dwubramkową przewagę wypracowali sobie w pierwszej części spotkania, a po zmianie stron udało się jeszcze podwyższyć prowadzenie, w czym gościom pomógł zawodnik Rawii zdobywając bramkę samobójczą. - Byliśmy dzisiaj zespołem, który nadawał ton grze. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Udało nam się wyłączyć najlepszego zawodnika Rawii, stąd gospodarze do przerwy aż tak bardzo nam nie zagrażali - powiedział po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak.

Rawia Rawicz - Korona Piaski 1 : 4 (0 : 2)
0 : 1 - Pawel Wasielewski (32')
0 : 2 - Narcyz Gendera (40')
0 : 3 - Tobiasz Szymczak (72')
1 : 3 - (80')
1 : 4 - samobójcza (90')
Korona: Dziubałka - Frąckowiak, Gendera, Wojtyczka, Wyrzykiewicz, Talaga (77' Wendzonka), Berchert (83' Dziura), T. Szymczak, Norkiewicz, Fabich, Wasielewski (86' Malicki)