Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kierowca samochodu ciężko ranny. Wezwano helikopter

› Wypadki 4 miesiące temu    10.05.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Wiesław Kupczyk

Na granicy powiatów gostyńskiego i krotoszyńskiego doszło wczoraj do zdarzenia drogowego, w którym ciężko ranny został kierowca samochodu osobowego. Na trasie pomiędzy Kuklinowem a Kromolicami kierujący renult clio zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 

Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego zdecydowano, że stan poszkodowanego jest na tyle poważny iż kwalifikuje się on do jak najszybszego transportu drogą powietrzna. W związku z tym wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

Czytaj także: dociągną ścieżkę do wioski

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ darwinista
  4 miesiące temu ocena: 75%  1
  I cyk - kolejna ofiara powiatowego nieudacznictwa wylądowała w szpitalu! Zarówno powiat gostyński jak i krotoszyński mają pecha co do swoich włodarzy. W obu powiatach drogi to jedno wielkie dziadostwo związane drutem i sznurkiem, więc jeszcze jakoś się trzymają. Kto korzysta z nich na codzień, ten wie o czym piszę. Akurat odcinek Kuklinów-Kromolice to jakaś masakra. Dziura na dziurze podparta zapadającym się asfaltem i zarwanym poboczem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji