Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kierowca uderzył, bo zasłabł za kierownicą?

› Aktualności ponad rok temu    29.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum ŻG

Najprawdopodobniej zasłabnięcie kierowcy było przyczyną niegroźnej kolizji, do jakiej doszło dziś ok. godz. 18.20 w Piaskach. Nikt nie został ranny, a pojazdy biorące udział w zdarzeniu mają niewielkie uszkodzenia.

Przy ul. Strzeleckiej kierujący Fordem Mondeo nagle uderzył w prawidłowo zaparkowany na poboczu samochód Renault Clio. Badające przyczyny zdarzenia służby nie wykluczają, że mężczyzna w trakcie jazdy mógł nawet stracić przytomność. Być może miał problemy zdrowotne. Karetkę pogotowia wezwali mieszkańcy domu, przed którym stał zaparkowany renault clio. Kiedy na miejsce przyjechała straż i ratownicy medyczni, kierowca forda był bardzo słaby, wręcz nieprzytomny. Karetka zabrała go do szpitala w Gostyniu. Wiadomo, że mężczyzna po drodze odzyskał przytomność.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!