Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kłótnia przerodziła się w awanturę. W ruch poszedł nóż

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    10.09.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Na razie znane są tylko zarysy zajścia, do którego doszło w sobotni wieczór, 8 września około godziny 21.00 na rynku w Piaskach.

Wiadomo, że w okolicy jednego z tamtejszych sklepów doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami-obcokrajowcami, która przerodziła się w awanturę. Jeden z uczestników postanowił jeszcze bardziej zaognić sytuację i użył wobec drugiego... scyzoryka. W wyniku ataku ucierpiał 34-letni obywatel Ukrainy.

– Mężczyzna trafił do szpitala w Gostyniu, gdzie stwierdzono u niego ranę ciętą prawej stopy i zerwane ścięgno palca drugiego. Pokrzywdzony nie pozostał w szpitalu, opuścił go na własne życzenie – informuje aspirant sztabowy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Jak ustaliła policja Ukrainiec był w trakcie szarpaniny nietrzeźwy. W jego organizmie stwierdzono 0,91 miligrama na litr alkoholu, czyli około 1,92 promila.

Dokładnie okoliczności zdarzenia, jego przebieg oraz tożsamość mężczyzny, który dźgnął ofiarę, po czym oddalił się przed przybyciem policji ustalają gostyńscy śledczy.

I Ty możesz pomóc w ramach Szalchetnej Paczki

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mechanik1
10 miesięcy temu 2
Tak tak, bo Polak nigdy nie robi nic złego. A całą inną narodowość ocenić można po wyskokach jakichś tam osób. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szo szo ja nieznaju
10 miesięcy temu ocena: 83%  1
Ukraincy coraz bardziej stają się panami i myślą że tutaj jest bezprawie i mogą robić co robią u siebie. Niech zabardzo drazfajewy się nie rozpędzają......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji