Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kobieta i dwoje dzieci poszkodowani. Ranną zabrał LPR [FILM]

› Wypadki ponad rok temu    2.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Borek Wielkopolski. Aby zabrać ranną do szpitala pilot helikoptera musiał lądować na środku drogiBorek Wielkopolski. Aby zabrać ranną do szpitala pilot helikoptera musiał lądować na środku drogi fot. Bogdan Bujak

W sumie cztery osoby uczestniczyły w poważnym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na obwodnicy Borku Wielkopolskiego, do którego doszło około godziny 15.30. Jednym z pojazdów - volkswagenem polo kierowała około 40-letnia kobieta, natomiast drugim autem - hondą accord jechał mężczyzna z dwójką dzieci w wieku 8 i 11 lat.

Obecni na miejscu zdarzenia policjanci ustalili m.in. dzięki funkcjonującemu w pobliżu prywatnemu monitoringowi, że zawiniła kobieta kierująca volkswagenem. Nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu kierowcy hondy, który jechał krajową „12” od strony Gostynia w kierunku Jarocina. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne.

- Poważnych obrażeń miednicy doznała sprawczyni tego zdarzenie (...) w wieku około 40, 50 lat - relacjonuje starszy sierżant Rafał Łagoda z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu.

Stan kobiety był na tyle ciężki, że zdecydowano się wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Natomiast na obserwację do gostyńskiego szpitala zabrano dwóch chłopców z hondy. Powierzchownych obrażeń doznał również ich ojciec, którego opatrzono na miejscu.

Przez około 1,5 godziny droga krajowa nr 12 była w tym miejscu zablokowana.

Dlaczego dostawcy odchodzą z gostyńskiej spółdzielni mleczarskiej?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!