Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kobieta zasłabła, pomocy udzielili jej wojskowi

› Z policji 8 miesięcy temu    15.10.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. portalu gostynska.pl

Przejeżdżający trasą żołnierze pomogli kobiecie, która zasłabła za kierownicą i wjechała do rowu, zatrzymując się w krzewach.

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 7.30 na drodze powiatowej Strzelce Wielkie-Strzelce Małe. Na prostym odcinku szosy samochód osobowy opel corsa nagle zjechał na lewy pas ruchu. Następnie wjechał do przydrożnego rowu, aby zatrzymać się „na krzewach”. 44-letni mieszkanka powiatu gostyńskiego w oświadczeniach tłumaczyła policjantom, że straciła panowanie nad kierownicą, ponieważ zasłabła w trakcie jazdy.

Pierwszej pomocy udzielili jej żołnierze, którzy przejeżdżali tam z transportem medycznym. Chwilę później na miejsce dojechała już karetka z ekipą ratowników medycznych. Po wstępny, zbadaniu, kierującą oplem zabrano do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu. Na miejsce zdarzenia byli wzywani również strażacy. Z uszkodzonego auta wyciekło paliwo i inne substancje, co zagrażało bezpieczeństwu i zanieczyszczało drogę.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xyz
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Szkoda tylko że Gostynski lekarz wypuścił kobietę która następnie trafiła do szpitala w Śremie. Konował a nie lekarz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji