R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kolejna porażka Krobianki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    10.03.2019
komentarzy 10 ocen 0 / 0%
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 0 : 3Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 0 : 3 fot. S. Hajduk

Jak na razie bez punktów pozostają w rundzie wiosennej piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W kolejnym meczu drużyna Dariusza Wiśniewicza uległa 0 : 3 Centrze Ostrów Wielkopolski.

Po porażce z Polonią Kępno kibice Krobianki liczyli, że w kolejnym spotkaniu w Krobi zespołowi Dariusza Wiśniewicza uda się zdobyć punkty. W sobotnim spotkaniu bramki padły w drugiej połowie. W pierwszej części tego pojedynku dwie sytuację bramkowe mieli goście, jednak to gospodarze mogli prowadzić, bo w 44. minucie dogodnej sytuacji nie wykorzystał Jędrzej Knapp. Po zmianie stron pierwsi sytuację wypracowali sobie miejscowa drużyna, jednak Marcin Masełkowski nie zdołał pokonać bramkarza gości, a piłka po dobitce Przemysława Kaczmarka i interwencji Szymona Maja przeleciała nad poprzeczką. W 67. minucie goście objęli prowadzenie. Sytuację sam na sam w bramkarzem wykorzystał Tomasz Adamczyk. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gości w 81. minucie. Choć do zakończenia spotkania pozostało niewiele czasu piłkarze Dariusza Wiśniewicza walczyli o zdobycie choćby honorowej bramki. Przy odrobinie szczęścia mogli wyciągnąć nawet coś więcej. W 85. minucie Joachim Knapp trafił piłką w słupek. Niewiele też pomylił się wprowadzony w drugiej połowie Aleksander Woźniak. Goście wygrali 3 : 0, bo w doliczonym czasie gry Jakub Michalski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Przemysława Kaczmarka.

Samorządowcy pokażą swoje umiejętności.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 0 : 3 (0 : 0)
0 : 1 - Tomasz Adamczyk (67')
0 : 2 - Tomasz Adamczyk (81')
0 : 3 - Jakub Michalski - z rzutu karnego (90+3)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - A. Kaczmarek, Gill, Pospiech, Jędrzej Knapp, Kędziora (67' Woźniak), Sarbinowski, P. Kaczmarek, Joachim Knapp, M. Urbański, Masełkowski

Komentarze (13)

~ Jo
    5 miesięcy temu 13
    Czekam jak wpierdol dostaniecie w Lesznie a Poddupek do Kobylina po kolanach
    ~ Prawdziwy kibic
    5 miesięcy temu ocena: 33%  12
    Chyba w tym sezonie nici z awansu do 3 ligi ...
    ~ obserwator
    5 miesięcy temu ocena: 29%  11
    Czlowieku Trsk i ten drugi, jakbym chcial to moglbym Cie w worku jutowym chlopie kupic i bys caly mecz w nim siedzial pod drzewem za plotem kolo fosy i nic bys nie widzial tak jak teraz nie widziales bo sie na pilce nie znasz a Ty mi pieprzysz ze 5 zl nie moge na bilet wydac ? Zal, zenada , wstyd.. Chyba bylismy na innych meczach, tzn Ty byles i nie doswiaczyles tej nedzy.. !! Chlopie zejdz na ziemie!! widze, ze wystarczy uderzyc piescia w stol a nozyce sie odezwa.. napiszcie cos jako pierwsi, obiektywni kibice a nie z dupy strzelacie jakies od pluga oderwane mysli !!! zal tracic z Wmi czas i sie wku...ac na ten syf
    ~ Trsk
    5 miesięcy temu 10
    A ty aby czekasz żeby zza płotu obrażać i pisać tu wypociny bo przecież jesteś taki ekspert.. brawo, prawdziwy z ciebie kibic. Widać że masz jakieś niespełnione ambicje, właśnie jak się oderwiesz od pługa i od tych worków jutowych to grasz na orliku czy asy z b klasy?
    ~ Piłkarz
    5 miesięcy temu ocena: 100%  9
    W tym meczu Ostrów nic nie pokazał ciekawego jak na zespół z takim doświadczeniem ,ale Krobia zagrała bardzo słabe zawody zespół z krobi zagrał słaby bardzo słaby mecz zaznaczmy na orliku nie będę się wymądrzał ale napastnik nie pokazał kompletnie nic aż wstyd na takiego zawodnika doświadczonego ale jak się stawia na takich ludzi to powodzenia a ten na skrzydle biega jak by miał klapki na oczach nic po zatym zal
    ~ Śmiech
    5 miesięcy temu ocena: 80%  8
    Jak widze komentarz ze Adrian Kaczmarek "gra" w piłkę na niezłym poziomie to sprawdzam czy jestem na stronie artykulu sportowego czy przypadkiem niezalogowalem sie do strony kabaret.pl
    5 miesięcy temu ocena: 100%  5
    Może zbyt wcześnie na oceny ale jak narazie masełkowski jest o klasę słabszy od kontuzjowanych borowczyka i urbańskiego Lepiej grać swoimi grajkami z Krobi bo zaciął z Rawicza i Kobylina to porażka Kaczmarki jedynie grają na niezłym poziomie z zawodników którzy dołączyli po awansie
    5 miesięcy temu ocena: 83%  4
    Kibic, chcialbym zaznaczyc, ze ta "liga" byla za wysoka juz na samym starcie. Ja zadam tylko jedno , wulgane, ze tak powiem pytanie: Jak mozna odezwac sie na "forum calej klasy" w roli trenera Wisniewicza do" Pana" kaleki Pospiecha, ktory faktycznie jest kaleka i nie potrafi zagrac czystej pilki do zawodnika Krobi lewa czy prawa noga na odleglosc 5 m a ktory prezentuje poziom B klasowca dracego ryja do kibicow za plotem (nie obrazajac rozwijajacych sie na tym poziomie chlopakow) : cytuje - " Co ty odpierda..sz czlowieku ? (slowa trenera) Sorry, my nadajemy na tych samych falach czy jednak nie ? Żal dupe sciska Panowie.2.50 za bilet sie nalezy o ile w ogole.. Dajcie spokoj panowie, kiedys to byla KROBIANKA a teraz to jest popierdółka !!!!!!!
    ~ Trsk
    5 miesięcy temu ocena: 75%  3
    Masz rację kiedyś była Krobianka. Teraz też jest , o klase albo dwie lepsza! Nie idzie w lidze, no trudno, trzeba powiedzieć że trochę za wysoki poziom jak dla nas trzeba się z tym pogodzić , super przygoda która się oddala co raz bardziej. ale my kibice zamiast pomóc chłopakom to komentujemy oceniamy, czasami obrażamy, tylko wtedy nie nazywaj się kibicem śmieciu i proszę nie przychodz na mecz i nie wspieraj nawet ta symboliczną cegiełką za 5 zł, takich tu nie potrzeba