Kolejne 5 : 1 Korony

Kolejne 5 : 1 Korony - Zdjęcie główne

W dobrej dyspozycji na początku okresu przygotowawczego wydają się być piłkarze Korony Piaski. Taki wniosek można wysnuć po kolejnym wyniku drużyny Piotra Łuczaka w sparingu. Zespół z Piasków znów wygrał 5 : 1.

W niedzielne popołudnie przeciwnikiem Korony był lider klasy A, Lew Pogorzela. Gospodarze w pierwszej połowie wykorzystali problemy w organizacji gry defensywnej Lwa i prowadzili 3 : 0. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale też wygrali ją gospodarze. – W tym spotkaniu najważniejsze, że chłopacy pobiegali, ale w każdym meczu staramy się zaprezentować się jak najlepiej. Zagraliśmy dzisiaj z mocnym przeciwnikiem. Dostaliśmy pierwszą lekcję. Szkoda tych głupich błędów w pierwszej połowie, bo wynik mógł wyglądać lepiej. Trzeba pamiętać, że kilku zawodników dzisiaj zabrakło w naszym składzie – mówi trener Lwa Pogorzela Michał Roszak. Jak skomentował niedzielne spotkanie trener gospodarzy? Przeczytasz we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.

Sparingi Korony Piaski

Korona Piaski – Lew Pogorzela 5 : 1
Bramki: Robert Norkiewicz (2), Tobiasz Szymczak, Grzegorz Wojtasik (2) – zawodnik testowany
Korona Piaski: J. Naskrent – Cubal, Gendek, Frąckowiak, D. Mucha, H. Szymczak, T. Szymczak, Danielczak, Fabich, Norkiewicz, Wojtasik, Kubiak, Skorupski i Dopierała
Lew Pogorzela: Naglak – zawodnik testowany, Minta, Mazurek, Stachowiak, P. Ptak, Łopaczyk, Kamiński, Krystowiak, Cichy, Sobczak, Mierzwicki, O. Ptak, Waleński, Andrzejewski