Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kolejne włamania. Zwracajmy uwagę na tatuaże, blizny, fryzury, samochody na „obcych blachach”

› Z policji 6 miesięcy temu    15.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 6 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

Dwa w piątek (10.05) i kolejne wczoraj (14.05) - mówimy o włamaniach do mieszkań na gostyńskich blokowiskach. - Włamania do mieszkań nasilają się, a to wiąże się z utratą mienia mieszkańców. Policja apeluje o zwracanie szczególnej uwagi na kręcących się po klatkach schodowych ludzi, których nie znamy lub nie kojarzymy z widzenia - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca oficera prasowego KPP w Gostyniu.

Na os. 700-lecia w Gostyniu w miniony piątek okradziono 2 mieszkania. Właścicieli czy lokatorów na miejscu wtedy nie było. Łupem padła głównie biżuteria i sprzęt elektroniczny. Policja podejrzewa, że sprawców mogło być kilku - dwóch, trzech. Na pewno byli to mężczyźni. Prowadzący śledztwo podają rysopis jednego.

To mężczyzna wzrostu ok. 185 cm, dobrze zbudowany. Ubrany był w spodnie koloru niebieskiego oraz kurtkę koloru niebieskiego. Znak charakterystyczny - utykał na jedną nogę.

Funkcjonariusze KPP w Gostyniu liczą na współpracę z mieszkańcami powiatu gostyńskiego. Apelują o zwracanie uwagi nie tylko na nieznanych ludzi, ale też na pojazdy, które są na obcych numerach rejestracyjnych. - Prosimy o zapamiętywanie wyglądu, cech charakterystycznych takich, jak tatuaże, blizny, fryzura czy ubiór, a także marka oraz numer rejestracyjny pojazdu, ponieważ może to nam być bardzo pomocne w prowadzeniu dochodzenia - mówi asp. sztab. M. Curyk.

Wszystkie spostrzeżenia, które budzą niepokój, można zgłaszać pod całodobowym numerem telefonu Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu 65 575 82 00. Będą one na pewno skrupulatnie sprawdzane.

Nie wpuszczajmy na klatki schodowe osób nieznanych, bez powodu.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mostowiak
6 miesięcy temu ocena: 100%  6
Nie ma co szukać "obcych blach" tylko przesłuchać osiedlowych cwaniaczków. Same patusy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ blokowisko
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
Po to są domofony, żeby zamykać drzwi!!!!! Irytują mnie sytuację kiedy drzwi od domofony są na szeroko otwarte, to jest zapraszanie złodzieja!!!!! Aha i przestańcie jarać fajki na klatkach schodowych!!!! Rusz dupę i idź pal na zewnątrz!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rusek
6 miesięcy temu ocena: 50%  4
ukraince bujcie się
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M.
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
A może by tak monitoring Spółdzielnia założyła ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Oczywiście trzeba pomóc jeśli ktoś coś widział bo nikt z nas nie chciał by być okradziony. Może Policja weźmie się właśnie bardziej za takie sprawy a nie ciągle prześladują pieszych bo źle przechodzą czy ciągle czepiają się pojazdów o byle co. Ale tych co łamią przepisy to jakoś nie potrafią złapać albo tych co się włamują to jak sami nie popełnią jakiegoś bledu to i tak ich nie złapią. Łatwiej ciagnok czy auto zatrzymać i szukać czegoś aby wlepić mandat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ttt
6 miesięcy temu ocena: 33%  1
Bo policja to przesladowac tylko umie...