Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kolizja osobówki z podnośnikiem hydraulicznym. Obrażenia odniosły mama i dzieci [AKTUALIZACJA]

› Wypadki miesiąc temu    19.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W Skoraszewicach (gm. Pępowo) samochód osobowy zderzył się z pojazdem specjalnymW Skoraszewicach (gm. Pępowo) samochód osobowy zderzył się z pojazdem specjalnym fot. KP PSP w Gostyniu M. Nyczka

Trzy osoby odniosły obrażenia po tym, jak dwa pojazdy zderzyły się w Skoraszewicach (gm. Pępowo). Samochód osobowy najechał na pojazd specjalny - podnośnik hydrauliczny.

Do kolizji doszło dziś rano, około godz. 8.00. Straż pożarna: dwa zastępy z JRG Gostyń i jeden zastęp z OSP Pępowo zabezpieczała miejsce zdarzenia. Wzywani byli też ratownicy medyczni. Obecnie gostyńska policja ustala przyczyny stłuczki.

Więcej informacji wkrótce.

O wczorajszej kolizji w Pogorzeli - TUTAJ

Aktualizacja, godz. 10.45:

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego w wyniku nieprawidłowej obserwacji przedpola jazdy nie zauważyła, że jadący przed nią mercedes sprinter zaczął hamować (przygotowywał się do skrętu w lewo do posesji).

- Pani uderzyła w tył pojazdu, a na skutego tego uderzenia jej pojazd się przemieścił i uderzył w przydrożne drzewo – relacjonuje rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Na szczęście, nikomu nie stało się nic poważnego. Na podróżującą z dziećmi (w wieku 4 i 11 lat) kobietę nałożono 250 zł mandatu i 6 punktów karnych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Co to
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  A Co to jest podnośnik hydrauliczny? W garażu coś takiego widziałem, ale pojazd?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji