Kolorowe derby. Lew - Wielkopolanka 2 : 0

Kolorowe derby. Lew - Wielkopolanka 2 : 0 - Zdjęcie główne

Trzynaście żółtych kartek, a w konsekwencji też trzy czerwone kartki pokazał w pojedynku derbowym pomiędzy Lwem Pogorzela a Wielkopolanką Szelejewo sędzia Stanisław Neczyński. Lew pokonał na własnym boisku Wielkopolankę Szelejewo 2 : 0.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1 : 0 po strzale Konrada Sobczaka. Pod koniec spotkania wynik ustalił Michał Łopaczyk. Niedzielne derby do najładniejszych widowisk nie należały. Już w pierwszej połowie za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić w drużynie Lwa Kacper Kędziora. Kilka minut po przerwie los zawodnika gospodarzy w drużynie Wielkopolanki podzielili Patryk Staniewski i Tomasz Niedziela. Łącznie sędzia pokazał aż 13 żółtych kartek, z czego aż dziewięć zobaczyli piłkarze Wielkopolanki.

Lew Pogorzela - Wielkopolanka Szelejewo 2 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Konrad Sobczak (19')
2 : 0 - Michał Łopaczyk (84')
Lew Pogorzela: Naglak - Mazurek, Minta, Mik. Curyk, Kędziora, P. Ptak (87' O. Ptak), Łopaczyk, Konieczny, Krystkowiak, Mich. Curyk (40' Stachowiak), Sobczak (84' Nowak)
Wielkopolanka: Kubiak - Wyrzykiewicz, Fornalik, Śmiechowski, Bruder, Wabiński, Kubiak, Pakosz (46' Fajczyk), Stanisławski (79' Dyba), Niedziela, Staniewski