Kolorowo w okręgówce

Kolorowo w okręgówce - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia, Wisła Borek Wielkopolski i Zjednoczeni Pudliszki kończyły swoje mecze 25. kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej  w dziesiątkę. Tylko Krobianka w takiej sytuacji potrafiła zdobyć punkty.

Krobianka nie miała łatwego zadania, bo Jakub Kędziora ujrzał czerwoną kartkę już w pierwszej połowie meczu w Krzywiniu. Mimo gry w osłabieniu Krobianka zdobyła trzy bramki i pokonała Promienia Krzywiń. - Po zejściu Kędziory musieliśmy się cofnąć i grać z kontry. Zawodnicy wywiązali się ze swoich zadań doskonale – powiedział po meczu trener Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Coraz dalej od Wisły Borek Wielkopolski jest liga międzywojewódzka, która powstanie od przyszłego sezonu. Po serii remisów drużyna z Borku Wielkopolskiego przegrała z Pogonią Śmigiel 4 : 1. W 53. minucie czerwoną kartkę zobaczył Patryk Juskowiak. Po wysokiej wygranej w Kurzej Górze Zjednoczeni tym razem zostali rozgromieni na własnym boisku przez Rydzyniaka Rydzyna. Drużyna Andrzeja Loksia przegrała 1 : 7. – Trafiliśmy dzisiaj na dobrze dysponowanego przeciwnika, który obnażył nasze słabości - stwierdził trener zespołu z Pudliszek. W tym meczu czerwoną kartkę w 69. minucie spotkania zobaczył Sławomir Głoskiewicz.

Pogoń Śmigiel - Wisła Borek Wielkopolski 4 : 1 (2 : 0)
1 : 0 – z rzutu karnego (6’)
2 : 0 – (14’)
3 : 0 – z rzutu karnego (63’)
4 : 0 – (80’)
4 : 1 – Dawid Robak (89’)
Wisła: Wiza - Baran, Juskowiak, Sz. Andrzejczak, P. Gościniak, Derwich (83’ Andrzejewski), Grzemski (67’ Gawroński), Kasprzak (76’ Urbaniak), Kędziora, Tomczak (86’ Piasecki), Robak.

Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1 : 7 (0 : 2)
0 : 1 – (28’)
0 : 2 – (34’)
0 : 3 – (51’)
0 : 4 – (70’)
1 : 4 – Daniel Paszek (73’)
1 : 5 – (78’)
1 : 6 – (79’)
1 : 7 – (84’)
Zjednoczeni: F. Bzdęga – P. Bzdęga (75’ Pajkert), Głoskiewicz, Wojciechowski, Nowak (46’ Gronowski), Paszek, Lisiak, Płoszajczak (85’ J. Pazoła), A. Karczmarek, P. Karczmarek, Jerszyński (60’ Idziak)

Promień Krzywiń – Krobianka Krobia 0 : 3 (0 : 1)