Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Koncert karnawałowy z owacjami na stojąco

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.02.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Koncert karnawałowy w gostyńskiej szkole muzycznejGostyń. Koncert karnawałowy w gostyńskiej szkole muzycznej fot. Uczestnik koncertu

Owacjami na stojąco zakończył się koncert karnawałowy, zorganizowany w Państwowej Szkole Muzycznej im. Józefa Zeidlera w Gostyniu. W czwartek (9 lutego) zaproszono na niego między innymi samorządowców i osoby, które wspierają szkołę przez cały rok.

 

R E K L A M A

Przybyli na niego między innymi burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, była dyrektor szkoły Lajla Zaborowska, wójt gminy Piaski Wiesław Glapka, prezes GUTW Zbigniew Kosiński, dyrektor gostyńskiego muzeum Robert Czub, słuchacze UTW z Krobi i Pępowa oraz licznie przybyli rodzice uczniów wraz z rodzinami. Na koncercie wystąpiły zespoły m.in.: fletowy, gitarowo - skrzypcowo - fletowy, perkusyjny, rytmiki, chór i big band. - Niespodzianką był zespół, złożony z nauczycieli, który zaprezentował chwytający za serce utwór Astora Piazzolli – wyjaśnia dyrektor Katarzyna Grzybowska.

Więcej zdjęć na profilu facebookowym szkoły.

Jak przystało na karnawał, po rozdaniu kotylionów rozegrał się w drugiej części koncertu konkurs tańca z balonami przy dźwiękach gorącej, kubańskiej muzyki. W przerwie można było pogawędzić przy ciastku i filiżance kawy. Dyrektor szkoły podziękowała obecnemu na koncercie burmistrzowi miasta Gostynia za pomoc materialną dla szkoły.

Czytaj także: Pełna sala na kocim balu. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A