Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kończ Waść, wstydu oszczędź

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    1.06.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Krobianka po słabej, szczególnie drugiej połowie, przegrała na boisku w Pudliszkach ze Stalą Pleszew 1 : 4. Postawą swoich zawodników zdegustowany był trener Krobianki Dariusz Wiśniewicz. - Z każdą minutą graliśmy coraz gorzej i żal było na to patrzeć - stwierdził.

Krobianka przed tygodniem zagrała dobre spotkanie w Kleczewie, ale w meczu ze Stalą tylko początek był udany. Gospodarze przeprowadzili kilka ataków, jednak dopiero w 22. minucie Adrian Nawrot wykorzystał sytuację. Radość walczącej o utrzymanie drużyny z Krobi trwała tylko minutę. Goście bardzo szybko wyrównali i od początku drugiej odsłony przeszli do ofensywy. Przełomowa dla Krobianki mogła być 65. minuta. Po stałym fragmencie gry w słupek trafił Dariusz Przybyła. - Może gdybyśmy zdobyli w tym momencie bramkę, to udałoby się wygrać ten pojedynek, albo chociaż zremisować. A tak z każdą minutą graliśmy coraz gorzej, że żal było patrzeć – powiedział Wiśniewicz. Goście na prowadzenie wyszli w 69. minucie i konsekwentnie do końca meczu podwyższali przewagę. Krobianka - Stal Pleszew 1 : 4.

(HaS)

ARDI Krobianka Krobia – Stal Pleszew 1 : 4 (1 : 1)

1 : 0 – Adrian Nawrot (22')

1 : 1 – Bartosz Chmiel (23')

1 : 2 – Dominik Włodarczyk (69')

1 : 3 – Alan Mann (77')

1 : 4 – Krystian Benuszak (81')

ARDI Krobianka Krobia: Piotrowski – Duda, Kendzia, Szumny, Wieczorek (80' Cebulski), Tomczak (70' Biernat), Czwojda, Przybyła, Świtała, Borowczyk, Nawrot (67' Knapp)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mudamalleedaja
ponad rok temu 1
fatalnie! okregowka czeka :-?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji