Kończyli w dziesiątkę

Kończyli w dziesiątkę - Zdjęcie główne

Wiadomości

Drugiej z rzędu porażki doznała Wisła Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego uległa na wyjeździe Pogoni Śmigiel 1 : 2.

Wiślacy doskonale rozpoczęli środowy pojedynek. W 5. minucie po strzale Krzysztofa Koniecznego prowadzili. Niestety osiem minut później gospodarze wyrównali, a w 77. minucie Krzysztof Kaminiarz zapewnił Pogoni trzy punkty.

Środowe spotkanie zespoły kończyły w dziesiątkę. W 81. minucie drugą żółtą kartkę ujrzał zawodnik Pogoni, a w 88. minucie czerwoną kartkę sędzia wyciągnął Mateuszowi Andrzejczakowi.

Pogoń Śmigiel - Wisła Borek Wlkp. 2:1 (1:1)

0 : 1 - Krzysztof Konieczny (5')

1 : 1 - Rafal Kaźmierczak (12')

2 : 1 - Krzysztof Kaminiarz (77')

Wisła: Szkudlarek - Kasprzak (74' Gawroński), M. Andrzejczak, Sz. Andrzejczak, P. Gościniak, Molka, Budzyń (68' N. Konieczny), Przybył, K. Konieczny, Kaźmierczak (60' Łukaszewski), Tomczak