Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Konkurs na stanowisko dyrektora szkoły

› Aktualności 8 miesięcy temu    15.05.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 9 / 89%
A A A
Cyryla Krajka fotel dyrektora objęła w roku 2013Cyryla Krajka fotel dyrektora objęła w roku 2013 fot. A. Twardowska

Wójt gminy ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie. Pięcioletnia kadencja dotychczasowej dyrektor Cyryli Krajki, upływa 31 sierpnia tego roku.

 

R E K L A M A

Dyrektorem jest od roku 2013. Były to cztery lata na czele zespołu szkół, a potem – w związku z reformą – rok na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej. Po upływie kadencji zapewnia, że planuje kandydować po raz kolejny, ponieważ w ciągu tych lat włożyła sporo pracy w rozwój szkoły.

- Z wielu wykonanych zadań mam satysfakcję, a niektóre jeszcze chciałabym wykonać – mówi dyrektor Cyryla Krajka.

O kontrkandydatach nie myśli, ważniejsze jest teraz przygotowanie się do konkursu i skompletowanie wymaganych dokumentów.

- Czy będzie mi dane być dyrektorem dłużej niż do sierpnia tego roku? O tym zadecyduje komisja konkursowa. Żyję tą pracą i miałabym wyrzuty sumienia, gdybym z własnej woli zrezygnowała – dodaje.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A