Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Kontener mieszkalny zamiast domku letniskowego? Czemu nie!

6 miesięcy temu    13.08.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Na działkach rekreacyjnych powszechnie buduje się domki letniskowe, w których spędza się zarówno dłuższe urlopy, jak i weekendy w ciepłe dni. Jeżeli chce się wypoczywać na działce również w chłodniejsze dni, warto zdecydować się na kontener mieszkalny zamiast klasycznego domku murowanego lub drewnianego.
 

R E K L A M A


Komfortowa alternatywa

Kontenery mieszkalne kojarzą się powszechnie z pomieszczeniami przygotowanymi dla pracowników zatrudnionych poza miejscem zamieszkania oraz służącymi jako biura na dużych budowach. Podobne konstrukcje mogą być wykorzystywane również na działkach rekreacyjnych, gdzie zapewniają wypoczywającym wysoki komfort oraz stały dostęp do sanitariatów i zaplecza kuchennego. Kontenery są wyposażone w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, a także w bojlery do ogrzewania wody i grzejniki elektryczne. Ciepła woda z bojlera jest doprowadzona do kranu nad zlewem kuchennym oraz prysznica, a grzejniki zapewniają optymalną temperaturę w jesienne i zimowe dni. Dzięki izolacji ścian, ogrzewanie pracuje wydajniej i zużywa mniej energii elektrycznej, a przyjemna temperatura utrzymuje się w całym kontenerze nawet podczas siarczystych mrozów.

Wymagające osoby mogą zamontować w kontenerze klimatyzację, która ochłodzi wszystkie pomieszczenia wewnątrz w upalne dni. Wnętrze aranżuje się w dowolny sposób, wydzielając łazienkę, sypialnię, kuchnię lub inne pomieszczenia. Podłoga w pomieszczeniach wilgotnych jest zabezpieczona przed wodą, dzięki użyciu płyt wiórowo-cementowych. W zależności od potrzeb, z kontenerów można stworzyć komfortowy budynek z jednego lub kilku modułów z firmy Anga. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia zewnętrznego tarasu, na którym staną stoliki ogrodowe, krzesła i grill, oraz zamówienie wyposażenia wewnętrznego - mebli, kuchenki, lodówki itp.

Indywidualne wnętrze 

Kontenery mieszkalne z oferty http://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/kontenery-mieszkalne/ są przygotowane w taki sposób, by możliwe było indywidualne rozplanowanie układu pomieszczeń wewnątrz. Zamawiający może zarówno zamówić kontener z gotowymi ściankami działowymi, jak i konstrukcję przygotowaną do samodzielnego montażu płyt karton-gipsowych. Wewnątrz można wydzielić również wyłącznie łazienkę, a w pozostałej części stworzyć nowoczesną przestrzeń typu open space. Co ważne, powierzchnia standardowych kontenerów mieszkalnych wynosi do 35 m2, dzięki czemu możliwe jest ich montowanie na ogródkach działkowych. Pozwolenie na budowę jest niewymagane, co obniża koszt ustawienia konstrukcji. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A