Korona kolejny raz wygrywa

Korona kolejny raz wygrywa - Zdjęcie główne

Bezbłędna w sparingach jest Korona Piaski. Po raz trzeci w trwającym okresie przygotowawczym zespół prowadzony przez Macieja Gendka wygrał. Korona Piaski - Piast Kobylin 4 : 1.

Początek meczu w Jarocinie piłkarze drużyny z Piasków mieli niemrawy. Już w pierwszej minucie Piast stanął przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego. Arkadiusz Michałowicz wyszedł z tej sytuacji obronną ręką. Z każdą upływającą minutą gra Korony wyglądała coraz lepiej. Po bramkach Marcina Wojciechowskiego, Łukasza Fabicha, Macieja Gendka i Arkadiusza Danielczaka Korona wygrała 4 : 1. - Widać, że brakuje nam treningów w normalnych boiskach. Mam nadzieję, że warunki do treningów będą coraz lepsze - mówi trener Korony Maciej Gendek.

Korona Piaski - Piast Kobylin    4-1
1-0 - Marcin Wojciechowski