Korona przegrała z Obrą

Korona przegrała z Obrą - Zdjęcie główne

Drugiej porażki w okresie przygotowawczym doznała Korona Piaski. W sobotnie popołudnie zespół Michała Roszaka uległ Obrze Kościan 0 : 2.
    Goście już w pierwszej połowie wypracowali sobie kilka okazji bramkowych, jednak gole do przerwy nie padły. Po zmianie stron dwa razy piłkę w bramce Korony umieścił Tomasz Marcinkowski. – Cały czas pracujemy na przesuwaniem i grą obronną. Uważam, że z każdym meczem wygląda to coraz lepiej. Popełniliśmy kilka błędów, ale od tego są sparingi, żeby z nich wyciągać wnioski – powiedział trener Michał Roszak. W drugiej połowie gospodarze też mogli pokusić się o bramki. Rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Fabich (trafił w słupek). Dogodnych sytuacji do strzelenia goli nie wykorzystali też Robert Norkiewicz i Adrian Derwich.
    Korona już 7 marca rozegra mecz pucharowy, stąd najbliższy mecz kontrolny z Astrą Krotoszyn będzie ostatnim sprawdzianem formy zespołu Michała Roszaka przed rozgrywkami.

Korona Piaski – Obra Kościan 0 : 2
Korona: Michałowicz – Wyrzykiewicz, Jankowiak, D. Naskrent, Frąckowiak, T. Szymczak, H. Szymczak, Malicki, Fabich, Derwich, Pijanowski oraz J. Naskrent, Berchert, Norkiewicz, Kubiak, Wojtyczka, P. Skrzypczak, W. Skrzypczak