Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Korona przegrała z Obrą

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    23.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Korona Piaski - Obra Kościan 0 : 2Korona Piaski - Obra Kościan 0 : 2 fot. S. Hajduk

Drugiej porażki w okresie przygotowawczym doznała Korona Piaski. W sobotnie popołudnie zespół Michała Roszaka uległ Obrze Kościan 0 : 2. 
    Goście już w pierwszej połowie wypracowali sobie kilka okazji bramkowych, jednak gole do przerwy nie padły. Po zmianie stron dwa razy piłkę w bramce Korony umieścił Tomasz Marcinkowski. – Cały czas pracujemy na przesuwaniem i grą obronną. Uważam, że z każdym meczem wygląda to coraz lepiej. Popełniliśmy kilka błędów, ale od tego są sparingi, żeby z nich wyciągać wnioski – powiedział trener Michał Roszak. W drugiej połowie gospodarze też mogli pokusić się o bramki. Rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Fabich (trafił w słupek). Dogodnych sytuacji do strzelenia goli nie wykorzystali też Robert Norkiewicz i Adrian Derwich. 
    Korona już 7 marca rozegra mecz pucharowy, stąd najbliższy mecz kontrolny z Astrą Krotoszyn będzie ostatnim sprawdzianem formy zespołu Michała Roszaka przed rozgrywkami. 

Plebiscyt. Ostanie dni głosowania.

Korona Piaski – Obra Kościan 0 : 2
Korona: Michałowicz – Wyrzykiewicz, Jankowiak, D. Naskrent, Frąckowiak, T. Szymczak, H. Szymczak, Malicki, Fabich, Derwich, Pijanowski oraz J. Naskrent, Berchert, Norkiewicz, Kubiak, Wojtyczka, P. Skrzypczak, W. Skrzypczak
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!