Korona przegrywa 0 : 3. Mogło być wyżej

Korona przegrywa 0 : 3. Mogło być wyżej - Zdjęcie główne

Wiadomości

Bez zwycięstwa na własnym boisku pozostaje Korona Piaski w bieżących rozgrywkach. W rozegranym dzisiaj spotkaniu zespół Macieja Gendka przegrał na własnym boisku z Pogonią Nowe Skalmierzyce 0 : 3.

Zwycięstwo gości jest jak najbardziej zasłużone. Do przerwy przyjezdni prowadzili skromnie 0 : 1. Już po pierwszych 45 minutach mogło być "po meczu". Piłkarze Pogoni mieli kilka naprawdę wyśmienitych okazji do zdobycia goli, jednak zawodziła ich skuteczność lub też bardzo dobrze w bramce spisywał się Daniel Tomczak. Po przerwie goście zdobyli dwie bramki, a mogło być ich więcej. W 55. minucie Daniel Tomczak obronił rzut karny.

Korona poniosła dzisiaj piątą z rzędu porażkę. Z ośmioma punktami zespół Macieja Gendka zajmuje czternaste miejsce.

Korona Piaski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 :3 (0 : 1)
0 : 1 - Piotr Józefiak (15')
0 : 2 - Adam Majewski (52')
0 : 3 - Piotr Józefiak (61')
Korona: Tomczak - Frąckowiak, Piech, Cubal, Wojtyczka, Bonawenturczyk, T. Szymczak (58' Berchert), Kaczmarek, Konieczny, Fabich (62' Wojtasik), Wojciechowski