Korona uległa Słupcy

Korona uległa Słupcy - Zdjęcie główne

Korona Piaski poniosła drugą z rzędu porażkę w czwartej lidze południowej. Przed własną publicznością zespół Piotra Łuczaka ustępował gościom i zasłużenie przegrał 1 : 3 z SKP Słupca.

W rundzie jesiennej Korona Piaski przegrała 2 : 0 w Słupcy. W tamtym pojedynku bramki padły w pierwszej połowie spotkania. W sobotę kibice do przerwy goli nie oglądali, choć okazje do zmiany wyniku były. Więcej mieli ich goście. W 12. minucie po strzale Piotra Głowali piłka trafiła w słupek bramki Daniela Tomczaka. Korona najbliżej zdobycia gola w pierwszej połowie była w 42. minucie po strzale Dominika Muchy. Po zmianie stron padły cztery bramki. W 73. minucie goście prowadzili 0 : 2. W 84. minucie gola bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył Łukasz Fabich. Pojawiła się na krótko nadzieja na wywalczenie punktu w tym meczu, jednak goście w 88. minucie zdobyli trzecią bramkę i pozbawili gospodarzy wszelkich złudzeń. Od początku spotkania przeciwnik miał inicjatywę. Zawodnik Słupcy trafił w słupek. Przyjezdni dochodzili do pozycji strzeleckich. My w zasadzie oddaliśmy jeden strzał z gry i to było wszystko. W drugiej połowie z gry nie mieliśmy już nic. Jedynie z rzutu wolnego Łukasz Fabich zdobył bramkę - powiedział po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak.

Korona Piaski - SKP Słupca 1 : 3 (0 : 0)
0 : 1 - Konrad Kobylarek (53’)
0 : 2 - Tomasz Jarecki (73’)
1 : 2 - Łukasz Fabich (84’)
1 : 3 - Oskar Wegnerski (88’)
Korona: Tomczak – Skorupski, Frąckowiak, Cubal, Danielczak, H. Szymczak, T. Szymczak, Mucha (78’ Talaga), Bonawenturczyk (75’ Frankiewicz), Fabich, Wasielewski