Korona wróciła na tarczy

Korona wróciła na tarczy - Zdjęcie główne

Niepowodzeniem zakończył się wyjazd Korony Piaski do Racotu. Goście przegrali z drużyną Dawida Dominiczaka 1 : 4. Honorową bramkę dla Korony zdobył Jakub Dziura.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w końcówce pierwszej połowy. Dwie bramki do "szatni" postawiły zespół Grzegorza Posikaty w bardzo trudnej sytuacji. W przerwie trener gości przeprowadził dwie zmiany, ale nie udało się w ten sposób odwrócić losów spotkania. Gospodarze zdobyli kolejne dwa gole, a w końcówce pojedynku honor gości uratował Jakub Dziura. – Mecz mógł się potoczyć inaczej. Już w drugiej minucie Łukasz Fabich miał sytuację bramkową. Niestety brakuje nam zawodnika, który wykorzystałby takie sytuacje. Skuteczniejsi byli gospodarze. Szkoda końcówki pierwszej połowy. Może nie zasłużyliśmy na trzy punkty, ale remis mogliśmy osiągnąć. Porażki bolą, ale też motywują do dalszej pracy – powiedział trener Korony Piaski Grzegorz Posikata.

PKS Racot – Korona Piaski 4 : 1 (2 : 0)
1 : 0 – (43’)
2 : 0 – (45’)
3 : 0 – (58’)
4 : 0 – (67’)
4 : 1 – Jakub Dziura (87’)
Korona: Urbański – Norkiewicz, Fabich Stachowiak, Cubal, Kubiak (70’ Dziura), Witomski, Frąckowiak, Malicki (84’ Wendzonka), Jankowiak (46’ Wyrzykiewicz), Talaga (46’ Berchert)