Korona zagrała w Chwałkowie. Kto lepszy?

Korona zagrała w Chwałkowie. Kto lepszy? - Zdjęcie główne

Korona Piaski pokonała w pierwszym sparingu Sokoła Chwałkowo 0 : 2. Mimo porażki gospodarze nie mają się czego wstydzić. W pierwszej połowie to zespół Sławomira Gintowta miał więcej sytuacji do zdobycia goli.

Do przerwy był remis, jednak klarowniejsze sytuacje mieli gospodarze. Szymon Kędziora i Daniel Wojtkowiak przegrali pojedynki z bramkarzem Korony. Kędziora miał jeszcze jedną sytuację bramkową, jednak piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Goście pierwszego gola zdobyli kwadrans przed zakończeniem pojedynku. Ładnym strzałem popisał się Kacper Wawrzyniak. Wynik spotkania w 86. minucie ustalił Łukasz Fabich. W jednej i drugiej drużynie zagrało kilku nowych zawodników. Dla kibiców zaskoczeniem mogła być obecność w drużynie Sokoła Chwałkowo braci Naskrentów z Korony.

Sokół Chwałkowo - Korona Piaski 0 : 2 (0 : 0)
Bramki: Kacper Wawrzyniak, Łukasz Fabich