Korona znów szybko straciła gola

Korona znów szybko straciła gola - Zdjęcie główne

Drugiej porażki w sezonie doznali piłkarze Korony Piaski. Na boisku w Słupcy gospodarze wygrali 2 : 0. Po tej porażce zespół z Piasków spadł na 13. miejsce w tabeli.

W dwóch poprzednich spotkania Korona szybko traciła bramki. W Słupcy taka sytuacja się powtórzyła. W szóstej minucie Kamil Sikorski skutecznym strzałem zamknął akcję gospodarzy. SKP poszedł za ciosem. W 33. minucie zdobył kolejnego gola i dwubramkowym zwycięstwem Słupcy zakończył się ten pojedynek. - Straciliśmy szybko bramki w pierwszej połowie i można powiedzieć, że było po meczu. Nie mieliśmy w tym spotkaniu praktycznie żadnej sytuacji, po której moglibyśmy zdobyć bramkę kontaktową. Dużo groźniejsi byli gospodarze, którzy zasłużenie wygrali w tym pojedynku - powiedział po meczu trener Korony Piaski Maciej Gendek.

SKP Słupca - Korona Piaski 2 : 0 (2 : 0)
1 : 0 - Kamil Sikorski (6')
2 : 0 - Marcin Balalja (33')
Korona: J. Naskrent - D. Naskrent, Norkiewicz (15' H. Szymczak), Piech, Berchert, Fabich, Kaczmarek (79' Wojtasik), Frąckowiak, Pijanowski, Gendek, Wojciechowski