Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Koronie został jeszcze jeden sparing

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    11.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. J. Frąckowiak

Korona Piaski rozegrała w sobotę szósty sparing w okresie przygotowawczym. Na bocznym boisku w Piaskach drużyna Grzegorza Posikaty pokonała Juna-Trans Stare Oborzyska 1 : 0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w drugiej połowie Igor Talaga. 

– Nasza gra ofensywna wyglądała lepiej po przerwie. Wypracowaliśmy sobie więcej okazji do zdobycia goli. W końcówce zabrakło nam jednak konsekwencji i mogliśmy ten mecz nawet przegrać. Owszem na boisku pojawiło się kilku rezerwowych, ale tym nie można się tłumaczyć. Oni też muszą dostać szansę, żeby w meczu ligowym zastąpić nieobecnych – mówi trener Korony. Do wznowienia rozgrywek w lidze międzyokręgowej pozostały już tylko dwa tygodnie. W najbliższy weekend zespół z Piasków zagra ostatni sparing. Korona zmierzy się z Pogonią Śmigiel. Mam nadzieję, że wreszcie uda nam się zagrać w optymalnym składzie. W tym okresie przygotowawczym jeszcze się nie zdarzyło - powiedział trener Korony. 

W Krobi sytuacja robi się coraz trudniejsza. Druga porażka

Astra Krotoszyn - Korona Piaski 0 : 3

Lew Pogorzela - Korona Piaski 1 : 3

Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 0 : 4

Stal Pleszew - Korona Piaski 3 : 2

Warta Śrem - Korona Piaski 1 : 3

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!