Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kradzież oleju

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    15.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na drodze Sikorzyn – Gostyń z pozostawionej bez dozoru koparki, nieznany sprawca ukradł około 100 litrów oleju napędowego.

Pokrzywdzony straty wycenił na około 450 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. 10 czerwca dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, przyjął zgłoszenie odnośnie włamania do koparki i kradzieży 100 litrów paliwa. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że do przestępstwa doszło w okresie od 9 lipca godziny 17.20 do 10 lipca godziny 6.10. Nieznany do chwili obecnej sprawca, przy pomocy nieustalonego narzędzia uszkodził kłódkę zabezpieczającą wlew paliwa, a następnie wypompował około 100 litrów oleju napędowego. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!