Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Kręci ich bezpieczeństwo

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    12.07.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Promowali bezpieczne zachowania podczas wypoczynku w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”. W programie prewencyjnej akcji na terenie kąpieliska Cegielnia w Pępowie znalazł się pokaz ratownictwa wodnego, a także udzielania pierwszej pomocy.

 

R E K L A M A

W piątkowe (6 lipca) popołudnie gostyńscy policjanci, strażacy, Stowarzyszenie „Ochoczo Szczerze Pomagamy” oraz ratownicy WOPR spotkali się z mieszkańcami. Osoby wypoczywające miały możliwość sprawdzenia za pomocą ALKOgogli jak alkohol upośledza zmysły i obniża koncentrację.

Najmłodsi uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt, jakim dysponują policjanci i strażacy. Odbył się także pokaz ratownictwa wodnego, który przeprowadzili wolontariusze Stowarzyszenia wspólnie ze strażakami oraz ratownikami WOPR. Wszyscy mogli obserwować, jak udzielać pomocy pozorującym tonięcie. Każdy chętny mógł spróbować swoich umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Czytaj także o prowadzonych poszukiwaniach 63-letniego mężczyzny. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A