Krobianka gromi, a Wisła wygrywa w dziewiątkę

Krobianka gromi, a Wisła wygrywa w dziewiątkę - Zdjęcie główne

Kolejne wysokie zwycięstwo w klasie okręgowej odniosła Krobianka Krobia. Przed własną publicznością drużyna prowadzona przez Dariusza Wiśniewicza pokonała 4P4S Rydzyniaka Rydzyna 6 : 0.

Imponują ostatnio wynikami piłkarze Krobianki Krobia. Przed tygodniem pokonali na wyjeździe zespół z Kurzej Góry 0 : 7. W sobotę Krobianka podejmowała na własnym boisku 4P4S Rydzyniaka Rydzyna i znów skończyło się wysoką wygraną drużyny Dariusza Wiśniewicza. Krobianka zwyciężyła 6 : 0, choć do przerwy było tylko 1 : 0. - Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobry mecz. W pierwszej połowie zabrakło trochę skuteczności, ale to też pokazuje, że momentami brakuje nam koncentracji – powiedział trener Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Więcej emocji dostarczyło spotkanie Tęcza-Osa Osieczna - Wisła Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego wygrała, 2 : 3, ale kończyła ten mecz w dziewiątkę. - Sędzia sam doprowadził do takiej sytuacji. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową w sytuacji, gdy byłem faulowany. Mocno mnie ta sytuacja zdenerwowała i zobaczyłem żółtą kartkę. Chwilę później ujrzałem drugi żółty kartonik za faul taktyczny. W tej samej akcji sędzia dopatrzył się niesportowego zachowania Cezarego Tomczaka mówi o sytuacji z 86. minuty trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

W 21. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej swojego spotkania nie rozegrali Zjednoczeni Pudliszki. Z powodu śmierci zawodnika grup młodzieżowych klubu z Pudliszek spotkanie z Juna-Trans Stare Oborzyska odbędzie się w innym terminie.

Tęcza-Osa Osieczna – Wisła Borek Wielkopolski 2 : 3 (1 : 1)
1 : 0 - Mateusz Ratajski (31')
1 : 1 – Adrian Derwich (41’)
1 : 2 – Patryk Marciniszyn (68’)
1 : 3 – Adrian Derwich (74’)
2 : 3 - Mikołaj Jaworski (80')
Wisła: Kędzia - Baran, Juskowiak, Sz. Andrzejczak (46' P. Gościniak), Marciniszyn, Derwich (90' Urbaniak), Grzemski, Kasprzak, Kędziora, Tomczak, Robak (27' Gawroński)

Krobianka Krobia - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 6 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Jakub Borowczyk (5’)
2 : 0 - Jędrzej Urbański (51’)
3 : 0 - Jakub Kędziora (68’)
4 : 0 - Jędrzej Urbański (70’)
5 : 0 - Jakub Chwaliszewski (74’)
6 : 0 - Mateusz Górkowski (83’)
Krobianka: Dembski – Górkowski, Mikołajczak, M. Naskręt, Knapp, Chwaliszewski, Sarbinowski (70’ Szpurka), M. Urbański (70’ Kluczyk), Kędziora, Borowczyk (65’ Jędryczka), J. Urbański (80’ Baranowski)