Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Krobianka po pierwszym sparingu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    27.01.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. M. Piechel

Piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia rozegrali w sobotę pierwszy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Drużyna Dariusza Wiśniewicza przegrała z KS Opatówek 2 : 5. 

Zespół z Krobi pierwszy mógł zdobyć gola w tym spotkaniu, jednak Jakub Borowczyk nie wykorzystał sytuacji bramkowej. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem czwartoligowca z Opatówka 4 : 0. - Nasz przeciwnik lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Przejmował piłkę i szybko przechodził do ataku. Było widać, że ma już za sobą jeden mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Po golach Jakuba Borowczyka i Jędrzeja Urbańskiego drużynie z Krobi udało się zmniejszyć straty w drugiej połowie. Na te trafienia KS Opatówek odpowiedział jednym golem. 

W najbliższą sobotę Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegra w Pleszewie kolejny sparing. Drużyna Dariusza Wiśniewicza zmierzy się z miejscową Stalą. 

Ponad 60 tysięcy dla sportowców.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – KS Opatówek 2 : 5 (0 : 4)
Bramki dla Krobianki: Jakub Borowczyk, Jędrzej Urbański
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek, Dembski, Cebulski – Jęd. Knapp, Gill, Pospiech, Gembiak, Woźniak, P. Kaczmarek, A. Kaczmarek, Żelichowski, Łuczak, Kurzawa, Szpurka, M. Urbański, Joachim Knapp, Borowczyk, J. Urbański, Kędziora, Sarbinowski, Masełkowski
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!