Krobianka po pierwszym sparingu

Krobianka po pierwszym sparingu - Zdjęcie główne

Piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia rozegrali w sobotę pierwszy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Drużyna Dariusza Wiśniewicza przegrała z KS Opatówek 2 : 5.

Zespół z Krobi pierwszy mógł zdobyć gola w tym spotkaniu, jednak Jakub Borowczyk nie wykorzystał sytuacji bramkowej. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem czwartoligowca z Opatówka 4 : 0. - Nasz przeciwnik lepiej prezentował się w pierwszej połowie. Przejmował piłkę i szybko przechodził do ataku. Było widać, że ma już za sobą jeden mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Po golach Jakuba Borowczyka i Jędrzeja Urbańskiego drużynie z Krobi udało się zmniejszyć straty w drugiej połowie. Na te trafienia KS Opatówek odpowiedział jednym golem.

W najbliższą sobotę Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegra w Pleszewie kolejny sparing. Drużyna Dariusza Wiśniewicza zmierzy się z miejscową Stalą.