Krobianka prowadziła, ale punktów nie zdobyła

Krobianka prowadziła, ale punktów nie zdobyła - Zdjęcie główne

Na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej wciąż czekają kibice Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W sobotnim pojedynku z Tarnovią Tarnowo Podgórne drużyna Dariusza Wiśniewicza przegrała 1 : 2.

Początek spotkania należał do gospodarzy z Tarnowa Podgórnego. Po dwudziestu minutach inicjatywę przejęli piłkarze z Krobi. Goście dochodzili do sytuacji bramkowych, jednak Marcin Masełkowski, Aleksander Woźniak czy Joachim Knapp nie zdołali skierować piłki do bramki miejscowej drużyny. - Dobrze wyglądaliśmy w pierwszej połowie. Szkoda niewykorzystanych szans. Mając takie okazje powinniśmy zdobywać bramki - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Goście wyszli na prowadzenie w 74. minucie po strzale Marcina Masełkowskiego. Jednobramkowej przewagi nie udało się utrzymać. Trzy punkty gospodarzom zapewnili Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski. - Pracowaliśmy w tym spotkaniu bardzo ciężko. Były sytuacje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Zagraliśmy kolejny dobry mecz, ale w pewnych momentach brakuje nam koncentracji i kończymy mecz bez punktów - stwierdził trener Krobianki.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Pinsel Peter Krobianka Krobia 2 : 1 (0 : 0)
0 : 1 – Marcin Masełkowski (74’)
1 : 1 – Zbigniew Zakrzewski (79’)
2 : 1 – Błażej Telichowski (86’)
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek – Jankowski (80' Kornicki), Gill, Pospiech, Jędrzej Knapp, Szpurka (83' Łuczak), Sarbinowski, Jochanim Knapp, P. Kaczmarek, Woźniak, Masełkowski (76' Kędziora)