Krobianka rozbiła Astrę

Krobianka rozbiła Astrę - Zdjęcie główne

W czwartym meczu kontrolnym trening strzelecki urządzili sobie piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W spotkaniu z Astrą Krotoszyn drużyna prowadzona przez Dariusza Wiśniewicza wygrała 9 : 1.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywanego w Pleszewie nie zapowiadała, że czwartoligowa Krobianka rozgromi zespół z Krotoszyna. Do przerwy zespół Dariusza Wiśniewicza prowadził 2 : 0. ­- Astra próbowała nam się postawić i do przerwy dobrze jej to wychodziło. Myślę, że wcześniej udałoby nam się przeciwnika złamać, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać jeszcze kilku sytuacji bramkowych. Dopiero gdy w drugiej połowie zdobyliśmy dwie, trzy bramki ich gra się posypała – powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Bramki dla Krobianki zdobyli: Marcin Masełkowski (3), Jędrzej Urbański (4) i Przemysław Kaczmarek (2). Astra bramkę honorową strzeliła, gdy zespół z Krobi miał już na swoim koncie dziewięć  goli. -­ W końcówce zabrakło nam trochę koncentracji. Wpuściliśmy przeciwnika kilka razy pod naszą bramkę – mówi o spotkaniu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Astra Krotoszyn 9 : 1 (2 : 0)
Bramki dla Krobianki: Marcin Masełkowski (3), Jędrzej Urbański (4), Przemysław Kaczmarek (2)
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek – A. Kaczmarek, Gill, Pospiech, Sarbinowski, Jędrzej Knapp, P. Kaczmarek, Szpurka, M. Urbański, Kurzawa, Joachim Knapp, Woźniak, Masełkowski, J. Urbański, Cebulski