Krobianka w dziesiątkę próbowała odrobić straty

Krobianka w dziesiątkę próbowała odrobić straty - Zdjęcie główne

Pinsel-Peter Krobianka Krobia poniosła trzecią porażkę w rundzie wiosennej. Na boisku w Lesznie walcząca o utrzymanie w czwartej lidze Krobianka przegrała z Stainer Polonią Leszno 0 : 3.

Goście już w pierwszej minucie spotkania mogli objąć prowadzenie. Sytuacji bramkowej nie wykorzystał jednak Marcin Masełkowski. Drużyna Dariusza Wiśniewicza dobrze prezentowała się od pierwszego gwizdka sędziego, jednak w 15. minucie straciła bramkę po błędzie Huberta Gilla. W 41. minucie sytuacja przyjezdnych stała się jeszcze trudniejsza. Drugi żółty kartonik ujrzał Jędrzej Knapp i musiał opuścić boisko. Mimo gry w osłabieniu goście po przerwie próbowali zdobyć wyrównującą bramkę. Piłkarze Jędrzeja Kędziory cofnęli się i czekali na kontry. W 68. po szybkiej akcji gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik spotkania na 3 : 0 dla Polonii ustalił Kacper Robaczyński. - Wynik wskazuje, że przegraliśmy na "miękko", a tak nie było. W kolejnym spotkaniu przegrywamy różnicą trzech goli a na to nie zasłużyliśmy. Mimo osłabienia inicjowaliśmy grę. Próbowaliśmy zdobyć bramkę, a Polonia broniła się i czekała na kontry - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Stainer Polonia Leszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Łukasz Glapiak (15')
2 : 0 - Kacper Robaczyński (68')
3 : 0 - Kacper Robaczyński (85')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Jankowski (87' Kornicki), Gill, Pospiech (87' Łuczak), Jędrzej Knapp, Szpurka, Sarbinowski, P. Kaczmarek, M. Urbański, Joachim Knapp (70' Woźniak), Masełkowski