Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Książka i ćwiczenia dla seniora

› Społeczeństwo› Dla seniorów 9 miesięcy temu    9.05.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Spotkanie wiosenne piaskowskiego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Piaski. Spotkanie wiosenne piaskowskiego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów  fot. Bogdan Bujak

Przy wiosennie przybranych stołach zasiedli członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów - koło nr w Piaskach w środowe popołudnie, 8 maja. Była to także okazja do złożenia życzeń z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Większą część spotkania zajęło przedstawianie oferty, jaką dla osób „w jesieni życia” przygotowały Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Bibliotek Publiczna w Piaskach.

Brylowała propozycja „Książki na telefon”, którą senior może zamówić do domu, a wolontariusz przyniesie dowolny tytuł znajdujący się w księgozbiorze. A po przeczytaniu również ją odbiorze. Członkowie koła mogą także cały czas skorzystać z ćwiczeń rehabilitacyjnych prowadzonych przez rehabilitanta Roberta Nurka.

Myślę, że jakaś grupa się z nas utworzy i będziemy chodzić. Już kiedyś chodziłyśmy, ale byłyśmy wtedy dużo młodsze – mówiła z uśmiechem Cecylia Wawrzyniak, przewodnicząca koła.

Poza tym na piaskowskich seniorów czekają warsztaty plastyczne, rękodzielnicze czy kabarety.

– Jesteście dla nas najlepszą grupą społeczną, bo macie czas – oświadczył Sebastian Nowak, dyrektor GOK Piaski.

W trakcie spotkania świętowano 90. urodziny Antoniego Kuźnika oraz minutę ciszy uczczono zmarłego niedawno Juliana Parzy.

Czytaj także: jak kandydatka na sołtysa zagłosowała na siebie 10 razy

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!