Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 14-20 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kto okazał się szpiegiem?

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    6.06.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Gostyńska Gra Miejska wystartowała w tym roku po raz siódmy. Niespodzianką była tematyka. Uczestnicy przenieśli się w czasy II wojny światowej. Mieli za zadanie odkryć szpiega w gostyńskiej organizacji AK oraz pomóc przy przeprowadzeniu akcji „Most” – czyli dostarczyć dokumentację rakiety V2 do Londynu.

Jak podkreślał twórca gry Grzegorz Skorupski, Gra Miejska nie jest wyścigiem na czas, nie są to formy zawodów, w których należy coś podbić, przebiec, strzelić z łuku. To swego rodzaju „podchody”. Chętni uczestnicy mogli stworzyć zespoły złożone z 2 do 5 osób (członków rodzin, kolegów, znajomych), którzy chcieli się dobrze pobawić. - Gostyńska Gra Miejska ma charakter zagadki intelektualnej – zaznaczał Grzegorz Skorupski.

Uliczny finał odbył się 28 maja. Poprzedziła rozbudowana część internetowa – na portalu ukazywały się opowiadania, stanowiące fabułę gry. Do finału zakwalifikowały się najlepsze drużyny: EKA, Tropiciele Tajemnic, Aloes, Tkacze, Bakłażany, Tajni Towarzysze, Nocne Mary, Załoga G, Dżdżyste Dżdżownice, KPW, Sandberg Team, Danka Team oraz Tkacze.

Uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania: gdzie znajduje się paczka z dokumentami, kto jest zdrajcą, dla kogo pracują agenci?

Kto wygrał? Czytaj w "Życiu Gostynia"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!