Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ktoś wyjedzie na przyczepce

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    10.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Tak było w 2017 r. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GoliTak było w 2017 r. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Goli fot. arch. gostynska.pl/ A. Twardowska

Przyczepka samochodowa z plandeką będzie głównym darem, wystawionym na sprzedaż podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który organizuje sołectwo Gola.

Ten niecodzienny gadżet organizatorom akcji WOŚP w Goli podarowała firma Jegger. Robią wszystko, aby nagłośnić, że taki prezent będzie sprzedawany w Goli.

Zobacz, jak licytowali uczniowie w SP nr 5 w Gostyniu - KLIK

- Liczymy, że znajdą się osoby, które będą chciały coś takiego kupić. Inny darczyńca wydrukował nam 500 ulotek, które są rozwożone w Goli i innych okolicznych wioskach - mówi Paweł Stachowiak, sołtys wioski. Przyczepka będzie licytowana pod koniec imprezy, jaką przygotowano na 13 stycznia w świetlicy w Goli. - W ubiegłym roku rozpoczęliśmy licytację około godz. 13.30 , a kończyliśmy o godz. 17.00. Podejrzewam, że w tym roku też tak to będzie przebiegało. Na pewno przyczepki nie wystawimy wcześniej niż o godzinie 16.00 - zachęca Paweł Stachowiak.

Nowym gadżetem, który będzie licytowany w tym roku w Goli, jest też voucher na lot w symulatorze, w kokpicie Boeinga. Poza tym chętni będą mogli kupić lot paralotnią, robot kuchenny, piłkę nożną piłkarzy Lecha Poznań, elektronarzędzia, plecaki, rower dziecięcy.

- Wcześniej w okolicach tysiąca złotych kupowano „weekendy w SPA”, były też inne atrakcje: zestaw kina domowego, telewizor, rower - mówi Paweł Stachowiak.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!