Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kultura na walizkach

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    22.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W czerwcu rozpoczął się generalny remont boreckiego domu kultury, którego zakończenie zaplanowano na lipiec przyszłego roku.

Zastępczą siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury są pomieszczenia w dawnej przychodni przy ul. Droga Lisia. W remontowanym obiekcie nadal funkcjonuje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, gdyż do wczesnej jesieni prace ekipy budowlanej będą skoncentrowane w części z salą widowiskową. Wyłonionym w przetargu wykonawcą przebudowy i rozbudowy jest firma Piotra Giery z Dzięczyny. – Koszt realizacji tego zadania ma wynieść brutto ponad milion osiemset tysięcy złotych, a dofinansowaniem są środki unijne w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, przyznane w maksymalnej do otrzymania kwocie 500 tysięcy zł – poinformował Łukasz Musieliński, pracownik Urzędu Miejskiego w Borku Wielkopolskim do spraw inwestycji, dróg i remontów. Zakres głównych robót przedstawiliśmy w aktualnym numerze Życia Gostynia. (C.W.)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!