Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Laptopy dla uczniów

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    28.05.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Uczniowie szkoły w Bodzewie cieszą się z nowego wyposażeniaUczniowie szkoły w Bodzewie cieszą się z nowego wyposażenia fot. ZS Bodzewo

Uczniowie ze szkoły w Bodzewie korzystają z nowego sprzętu elektronicznego. Laptopy oficjalnie przekazał im w środę, 13 maja wójt Wiesław Glapka.

Nowe komputery zastąpią stary 10 - letni sprzęt przekazany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Laptopy wyposażone są w systemy operacyjne Win 8.1 i Office 365. Ich przekazaniu towarzyszyła wystawa przygotowana przez dyrektora Zespołu Szkół w Bodzewie, pod tytułem: ,,Od maszyny do pisania, do laptopa i tabletu”. Dzięki niej wszyscy uczniowie szkoły zapoznali się z historią maszyn do pisania oraz sprzętu komputerowego od najpopularniejszych swego czasu komputerów marki Atari, Amiga, Commodore, Amstrad po najnowszy sprzęt znajdujący się na wyposażeniu placówki.

Wystawa odbyła się dzięki uprzejmości i wypożyczeniu sprzętu od Zbigniewa Kaczmarka, Marcina Jędrosza, Natalii Gruszczyńskiej i Jacka Kasperskiego z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu oraz w oparciu o sprzęt ze szkoły w Bodzewie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!