Lew jednak przegrał

Lew jednak przegrał - Zdjęcie główne

Nie udało się piłkarzom Lwa Pogorzela zakończyć sezonu bez porażki w lidze. W ostatniej kolejce drużyna Michała Roszaka doznała pierwszej porażki w sezonie.

W niedzielę Lew Pogorzela rozgrywał wyjazdowe spotkanie z Sokołem Chwałkowo. Gospodarze chcieli ten pojedynek wygrać, bo mieli jeszcze szansę na awans do klasy okręgowej, natomiast celem Lwa było utrzymanie miana drużyny niepokonanej w lidze. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, jednak po strzale Przemysława Ptaka pierwsza połowa zakończyła się remisem 1 : 1. Po zmianie stron zwycięskiego gola zdobył Szymon Kędziora. Na brak emocji nie mogli narzekać kibice w Pakosławiu. W meczu Awdańca z Piastem Poniec padło aż 11 goli. Pierwsi bramkę zdobyli goście, jednak po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 3 : 1. Po zmianie stron lepiej celowniki nastawione mieli piłkarze Grzegorza Posikaty i wygrali 5 : 6. W ostatnim meczu sezonu w Szelejewie kibice zobaczyli dziesięć goli. Pierwsze dwie bramki zdobyli gospodarze, jednak później to piłkarze Gromu Czacz byli stroną przeważającą. Wielkopolanka przegrała 3 : 7.

Sokół Chwałkowo – Lew Pogorzela 2 : 1 (1 : 1)
1 : 0 – Dawid Pospiech (10’)
1 : 1 – Przemysław Ptak (29’)
2 : 1 – Szymon Kędziora (75’)
Sokół: Bujak – Henzel, Frąckowiak, Bartkowiak, Pospiech (70’ K. Kmiecik), Rejek, Gubański, Naskręt, M. Kmiecik (46’ Wawrzyniak), Sz. Kędziora, Kłakulak (60’ Stanisławski)
Lew: Naglak – Mazurek, Kubiak, Stachowiak, Rolnik, P. Ptak, Łopaczyk, Ziembiński, Manuszak (75’ Mierzwicki), M. Krystkowiak, Staszewski

Awdaniec Pakosław – Piast Poniec 5 : 6 (3 :1)
0 - 1 - Tomasz Szumny (4')