Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Liczyła się dla nich ochrona środowiska

› Zdrowie i uroda ponad rok temu    15.06.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Uczniowie z całego powiatu wzięli udział w projekcie promującym ekologiczne wartości Gostyń. Uczniowie z całego powiatu wzięli udział w projekcie promującym ekologiczne wartości  fot. Tomasz Teodorczyk

Uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu gostyńskiego wzięli udział w projekcie „Czysta energia – dobre zdrowie i jakość życia”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Celem przedsięwzięcia była promocja ochrony środowiska, w szczególności powietrza, wśród społeczności szkolnych. Podsumowanie projektu odbyło się w auli gostyńskiego liceum z gościnnym wykładem na temat energii profesora Bogdana Chojnickiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Laureatami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyniu, którzy w nagrodę otrzymali laptop i plecaki. Dodatkowo dla wszystkich uczestników projektu zostanie zorganizowany wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Czytaj także o imprezie w ramach akcji „Piątka dla Życia”

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!