Lider przegrał z Kaniasiatką

Lider przegrał z Kaniasiatką - Zdjęcie główne

Kadetki UKS Kaniasiatka Gostyń zrehabilitowały się za porażkę z UKS Śmigiel. - To był zupełnie inny mecz niż ten niedzielny. Dziewczyny były zmobilizowane i po wyrównanej walce wygrały w liderem naszej grupy - powiedział po zwycięstwie 3 : 0 z UKS ZSMS Poznań 3 trener gostyńskiego zespołu Tomasz Stańczak.

Zawodniczki z Poznania bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach. Przed wczorajszym spotkaniem miały na swoim koncie komplet zwycięstw. Każda seria jednak kiedyś się kończy i w przypadku UKS ZSMS Poznań III przerwały ją siatkarki z Gostynia. Mecz był bardzo wyrównany. Każdy set kończył się grą na przewagi. - Choć dziewczyny zagrały dzisiaj bardzo dobrze, to pojedynek mógł równie dobrze, zakończyć się wynikiem 0 : 3 - stwierdził po meczu Tomasz Stańczak.

UKS ZSMS Poznań 3 - UKS KANIASIATKA Gostyń 0:3 (26:28; 23:25; 25:27)

Kaniasiatka: Wiktoria Gabryelska, Agata Olejniczak, Klaudia Lewandowska, Agnieszka Pietraszewska, Dominika Stępień, Weronika Stańczak, Agnieszka Krystkowiak (libero) oraz Marika Tomczak, Maria Grodzka.
Magdalena Glura, Karolina Kosowicz, Maria Krawiec, Aleksandra Czabajska, Monika Nowak.