Lider przegrał z Szewą

Lider przegrał z Szewą - Zdjęcie główne

Miłą niespodziankę na zakończenie rundy jesiennej sprawili piłkarze Szewy Gostyń. Beniaminek klasy okręgowej pokonał na własnym boisku lidera rozgrywek, GKS Krzemieniewo 3 : 2. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 2 : 0, a kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie zdobyli kolejną bramkę. Posiadający przewagę optyczną goście walczyli jednak do końca i na kilkanaście minut przed zakończeniem spotkania przegrywali już tylko 2 : 3. Rozpaczliwa momentami obrona Szewy "nie złamała się" i trzy punkty zostały w Gostyniu. - Cieszymy się ze zwycięstwa. Czułem, że wygramy ten mecz. Krzemieniewo posiadało przewagę, jednak swoim sposobem próbowaliśmy im się przeciwstawić - powiedział Remigiusz Jerszyński. (HaS)

Szewa Gostyń – GKS Krzemieniewo 3 : 2 (2 : 0)
1 : 0 – Remigiusz Jerszyński (21’)
2 : 0 – Paweł Wasielewski (31’)
3 : 0 – Damian Zieliński (52’)
3 : 1 – (78’)
3 : 2 – (80’)
Szewa Gostyń: Dziubałka – Górski, Fajczyk, Brandys, Juska, Wasielewski (85’ T. Naskrent), Grabias (80’ Hyżyk), Staryczenko, Sulgostowski, Jerszyński, Zieliński (60’ Andrzejczak)