Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Limitowana edycja butelek WOŚP z gostyńskiej huty

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    11.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Ardagh Glass

Gostyńska huta szkła Ardagh Group po raz kolejny włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku powstała limitowana edycja butelek z logotypem serduszka z okazji 26. edycji akcji charytatywnej Jurka Owsiaka.

 

R E K L A M A

Z jednej strony szklanego opakowania znajduje się logotyp Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z drugiej herb miasta Gostyń. Butelki będzie można wylicytować podczas finału WOŚP w niedzielę, 14 stycznia, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

- WOŚP to naprawdę szlachetna inicjatywa. Staram się wspierać działania fundacji Jurka Owsiaka jak tylko umiem, a najlepiej  przecież znam się na produkcji butelek i słoików –  śmieje się Andrzej Zagata, pracownik huty szkła i pomysłodawca okolicznościowej butelki.

Produkcja szklanego opakowania z serduszkiem to niemal tradycja. W zeszłym roku huta wyprodukowała okolicznościowy słoik. Na licytację zostały również oddane bożonarodzeniowe ozdoby przygotowane przez pracowników huty szkła.

Co się będzie działo w powiecie w ramach WOŚP? Plan znajdziesz TUTAJ.

Zapisz się pobij rekord z morsami! KLIK.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A