Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Liposukcja – koniec z oponką!

› Zdrowie i uroda› Porady 6 miesięcy temu    28.05.2019
Artykuł partnera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Nadmiar tłuszczu w okolicach brzucha jest jedną z najbardziej uciążliwych dla kobiet. Zwłaszcza kiedy nie sposób go zniwelować mimo intensywnych ćwiczeń, przestrzegania diety czy stosowania naturalnych spalaczy. Wówczas wstydliwe stają się sytuacje rozebrania się na plaży czy założenia obcisłej sukienki. Nieustannie walczące z tłuszczem Panie powinny czym prędzej zainteresować się zabiegiem liposukcji.

 

Na czym polega liposukcja?

Za najczęściej używaną metodę liposukcji brzucha uważa się technikę Tumescent. Za jej pomocą rozcieńcza się tkankę tłuszczową roztworem, który jest mieszanką soli fizjologicznej oraz adrenaliny.  Tym samym znacznie łatwiej można odsysać tłuszcz przy użyciu kaniuli, a przy tym wygodniej osadza się ją pod skórą pacjentki. Technika ta pozwala na pozbycie się z organizmu mniej więcej 4 litry tłuszczu w czasie od 45 minut do 2 godzin, a przy tym po zabiegu na ciele nie zostają żadne nacięcia. Pełen rezultat działań zauważalny jest po upływie 6 tygodni. Należy jednak zaznaczyć, że uczucie bólu oraz opuchlizna zejdzie dopiero po 2 miesiącach. Ważne jest zatem odpowiednie nastawienie psychiczne oraz fizyczne.

Aby całość przebiegła bezproblemowo, potencjalna klientka powinna znaleźć solidną i skuteczną klinikę medycyny estetycznej. Liposukcja jest skomplikowanym zabiegiem, stąd istotne jest poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowanie nie należy wybierać niesprawdzonych chirurgów.

Pamiętaj o ubraniach uciskowych!

Chcąc maksymalnie zwiększyć skuteczność zabiegu, należy bezwzględnie przestrzegać lekarskich zaleceń. Zazwyczaj związane jest to z zakładaniem dedykowanych ubrań uciskowych, niwelujących efekty uboczne operacji (mowa tu o wszelkiego rodzaju zakrzepach czy zatorach żylnych). Dodatkowo przyczyniają się do optymalnego modelowania sylwetki, stąd zaleca się nosić je tak długo, jak to tylko możliwe.

 

Podsumowanie

Trzeba mimo wszystko pamiętać, że nie da się pozbyć komórek tłuszczowych w organizmie, a jedynie zmniejszyć ich objętość. Dlatego liposukcja to jedno, a drugie trzymanie się zdrowego stylu życia. Bez tego istnieje ryzyko wystąpienia efektu jojo, a w skrajnych sytuacjach posiadania wagi większej, niż była przed zabiegiem. Kluczowe jest zatem oswojenie się ze zdrowym i aktywnym trybem. Oczywiście w razie konieczności zabieg zawsze można powtórzyć, ale nie jest to przecież sposób na trwałe pozbycie się problemów z wagą. Trzeba pamiętać, że nadmiar tłuszczu to nie tylko względy estetyczne, ale wiąże się to również najczęściej z problemami zdrowotnymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź https://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
6 miesięcy temu 1
Jeśli ktoś ma problem z oponką, to należy iść do dietetyka i trenera a nie jakiegoś rzeźnika, bo oponka wróci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji